Ztěle(SNÍME) Dyzajn

Dyzajn Market, prodejní výstavy převážně české a slovenské autorské tvorby, asi nemusíme představovat. Máme je rádi, stejně jako naši zákazníci a staly se pro nás důležitou součástí plánů a místem, kde můžeme nejen představovat a prodávat své produkty, ale také získat další zkušenosti.

Když jsme se nedávno přihlašovali na jarní termín Dyzajn Marketu, zaujala nás výzva k účasti v soutěži s názvem Ztěle(SNI) Dyzajn.

Myšlenka, ukázat zcela nový produkt a vdechnout mu něco z Dyzajnu Marketu, nás opravdu nadchla.

Už delší dobu přemýšlíme, jak obohatit design našeho oblečení formou vlastního potisku látek. Nemohli jsme si tedy přát lepší příležitost, jak si tuto technologii vyzkoušet.

Vzali jsme tedy logo Dyzajn Marketu a jeho zajímavé geometrické proporce, a zkusili jsme z něho vytvořit vzor. Bavila nás ta úžasná jednoduchost a černobílá barevná kombinace. Logo jsme zvětšili tak, aby nebylo na ploše skoro poznat a vtipně se schovalo v záhybech látek.

A pak jsme přemýšleli, co z této látky ušít…:)

2019-02-27_081147

Rozhodovali jsme se mezi střihy, které čekaly na vhodnou příležitost. No a nakonec padla volba na dámské šaty.

Bavlněné, elastické šaty s lodičkovým výstřihem, půlkolovou sukní a kapsami, které se nosí tááák pohodlně a samozřejmě, že je prostě nebudete chtít sundat...stejně jako je nechtěla sundat naše modelka…:)

Nakonec jsme ji přesvědčili a šaty jí svlékli, abyste si je mohli prohlédnout i vy v rámci výstavy na Dyzajn Marketu Jaro 2019, kde budou k vidění i jiné projekty této soutěže a hlavně přímo na místě můžete HLASOVAT V SOUTĚŽI o ten nejpovedenější, a vyhrát báječné ceny od českých designérů.

Budeme moc rádi, pokud náš projekt oceníte a podpoříte. Je to pro nás vždy skvělá příležitost získat zpětnou vazbu k práci, kterou máme tak moc rádi. Těšíme se na vaše hlasování a březnové setkání na Náměstí Václava Havla.